.....

Digital Monsters

http://www.digimonvillage.com/profiles/tai2.a5.jpg
"Tai" Taichi Hamiya
Než se Tai dostal do Digisvěta ,věnoval se spoustě sportů.V  skupině svých přátel se stal "velitel".Často je zavedl do spousty potíží.Jeden jeho kamarád mu říká , že se ani na minutu nazastaví.
http://www.digimonvillage.com/profiles/matt2.10.jpg
"Matt" Yamato Ishida
Matt se považuje za nejúžasnějšího člověka na Zemi.Má mladšího bratra T.K , kterého chrání a pomáhá mu.Tai se může zbláznit když Matt neposlouchá jeho rozkazy.Často rád vypráví vtipy a občas hraje v noci na harmoniku.Po návratu z Digisvěta se stal Rockovou hvězdou.
Posledni komentare
08.06.2012 01:57:15: I can't believe this Wow , Geez, only found candy bar bread desserts online.. CookieAddictss,... rek...
http://www.geocities.com/cassidyjn420/digimon/sora.gif
Sora Takenouchi
Sora je starostlivá dívka a přeje si , aby se všichni Digivyvolení cítily v Digisvětě jako doma.Ale to neplatí pořád.Je totiž i velmi zodpovědná.Proto se snaží brzdit partu když chce provést nějakou vylomeninu.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/1/1c/Izzy2.jpg/200px-Izzy2.jpg
"Izzy" Houshiro Izumi
Dá se popsat jediným způsobem - počítačový génius.Všude má svůj notebook.Cd používá pouze ke shromažd'ování informací.Ale jinak je statečný a jeho znalosti o počítačích se partě spoustukrát hodily.
http://72.232.229.42/thumb/4/46/Mimi2.jpg/200px-Mimi2.jpg
Mimi Tachikawa
Mimi je nejmarnivější z celé party.Nemá zrovna v lásce velké obludy , protože si myslí , že jsou hnusné.A i když se tará jenom sama o sebe , vnímá vše , co se kolem děje.
http://www.geocities.com/cassidyjn420/digimon/joe.gif
"Joe" Jyo Hido
Joe je milý a přátelský , jenomže statečný zrovna není .Trápí ho alergie a trpí sennou rýmou.Někdy jsou ale jeho obavy opodstatněné.Parta se naučila poslouchat jeho rady už proto , že vnímá nebezpečí lépe než my.